Beliara

22. listopadu 2009 v 17:03 | Bella |  vlčí hra

Jméno: Beliara
Věk: 2,5 roku
Druh: Canis lupus occidentalis (výška v kouhoutku: 100cm viz. http://fc01.deviantart.net/fs46/f/2009/151/4/7/wolf_species_size_comparison_by_tanathe.jpg)

Takže klasicky jizva na tváři - není tentokrát přes oko a nemá ani přes čumák - holt jsme to spojila do jednoho :D Má ji jako památku na otce, který podlehl v boji s jiným vlkem - v mládí na ni byl dost tvrdý a snažil se ji naučit, jak žít. Nesnášela ho, ale postupně zjišťuje, že ji asi naučil nejvíc a že měl ve všem pravdu. Původ těch tří jizev na pleci nechám neobjasněný ;) Jinak klasicky bílá s černou, ty barvičky už by ani jiný být nemohly ;) Jen má šedavé tlapky k tomu.. Očka obě normální.

Něco k minulosti: Zažila si svoje a celkem nerada o tom mluví.. Nějakou dobu pobývala i mezi lidmi, dokonce i mezi velkými kočkami. Smečka, ve které jako malá žila se rozpadla po nájezdu lovců - její matka byla při něm zabita.

Je to taková tulačka - nikde moc nepobyde. Potuluje se po divočině a vyhýbá se lidem - trochu je zná, ale o to větší z nich má strach.. Ráda si hraje s havrany nebo povídá s orly. Povaha je taková dost nevyzpytatelná, ale podle lidských měřítek by byla asi melancholik introvert. Je hodně vnímavá vůči ostatním, má skoly brát si všechno na sebe - včetně velké míry zodpovědnosti. Naučila se brát si život s nadhledem a užívá si své svobody, ačkoli občas trpí samotou..

No, to je asi tak všechno - nečekaně je to zase moje postava, takže povahově víceméně já - já to ani jinak hrát neumím.. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama